Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

TRENERZY

DOROTA SKIBA

Sport był i jest nieodłączną częścią mojego życia. W swoim życiu miałam okazję poznać i spróbować wielu dyscyplin. Dzięki temu moi podopieczni mają możliwość poznawać różne dyscypliny sportowe, w trakcie wspólnych zajęć i treningów. Najważniejszą zasadą jaką się kieruję to: 'uśmiech dziecka przede wszystkim'! Dużo radości, ale też spełnienia sprawia mi praca z dziećmi, stąd pomysł na założenie własnej firmy. Największą radość daje mi możliwość przekazywania swoich umiejętności i wieloletniego doświadczenia sportowego dzieciom i młodzieży.

Akrobatykę sportową trenowałam 10 lat. Kolejne 5 lat poświęciłam lekkiej atletyce zdobywając medale na imprezach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Jako sportowiec mam na swoim koncie wiele sukcesów.

Dorota Skiba Akrobatyka Kuźnia Talentów Rzeszów

Teraz przyszedł czas, aby dać dzieciom możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Chcę pokazać, jak szeroko można definiować sport. Moim celem jest rozwijanie młodych talentów, ale także pokazanie dzieciom wielu dyscyplin sportowych, aby same mogły wybrać tę, która sprawia im największą radość.

Jestem absolwentką Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Od początku studiów staram się rozwijać swoją wiedzę biorąc udział w wielu kursach, szkoleniach i warsztatach. Ukończyłam kurs trenera II klasy akrobatyki sportowej oraz instruktora fitnessu, pływania, lekkiej atletyki oraz narciarstwa alpejskiego.

W wolnych chwilach uwielbiam chodzić po górach oraz podróżować, zwiedzając najciekawsze zakątki świata. 

JOANNA RZEPKA

Aktywność fizyczna od zawsze była wpisana w moje życie. Pierwsze kroki stawiałam w tańcu. Od najmłodszych lat była to moja pasja, którą stale rozwijam. Początkowo jako tancerka - aktualnie jako instruktor tańca oraz choreograf. 

Ukończyłam studia magisterskie o kierunku biologia na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz studia podyplomowe, zdobywając tytuł choreografa tańca współczesnego. Nauki przyrodnicze, w tym biologia zawsze mnie interesowały.

Poznając anatomię i funkcjonowanie organizmu człowieka zdałam sobie sprawę jak bardzo przyroda, ruch, sport i zdrowie są ze sobą powiązane.

Taniec to nieodłączna część mojego życia, ale poza tym interesują mnie także inne formy ruchu. Jedną z nich jest pilates oraz wszelkie techniki związane z rozciąganiem i wzmacnianiem mięśni głębokich, poprawą postawy, odciążeniem kręgosłupa i poprawą zdrowia ćwiczących osób. 

Wielokrotnie odnosiłam sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej, zdobywając medalowe miejsca na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata. 

Joanna Rzepka taniec Kuźnia Talentów Rzeszów

Systematycznie biorę udział w kursach, szkoleniach i warsztatach poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Zawsze staram się przekazać moim podopiecznym mnóstwo pozytywnej energii, zmotywować do wysiłku oraz zadbać o ich uśmiech i udaną zabawę. Kocham pracę z dziećmi, uwielbiam, gdy chętnie wracają na moje zajęcia. Najlepszym, co dostrzegam, jest to, że stale się rozwijają, osiągają swoje wyznaczone cele, sukcesy małe i duże, ale przede wszystkim są szczęśliwe. Radość z zajęć i treningów, uświadamianie sobie, że można więcej, niż nam się wydaje i motywowanie do przekraczania własnych granic to zasady, którymi kieruję się na co dzień.

LOKALIZACJA ZAJĘĆ: CH EUROPA, UL. PIŁSUDSKIEGO 34, II PIĘTRO

Zapisy na bezpłatne zajęcia pokazowe: +48 500 086 853

Zajęcia ogólnorozwojowe
akrobatyka

ACRO BABY 2,5 - 4 LAT
ACRO SMYKI 5 - 8 LAT

ACRO DANCE

Akrobatyka poziom średniozaawansowany i zaawansowany
GRUPA WIEKOWA: OPEN

ACRO JUNIOR

Akrobatyka od podstaw
grupa wiekowa 8+

Zajęcia ogólnorozwojowe
akrobatyka + gimnastyka korekcyjna

ACRO BABY 2,5 - 4 LAT
ACRO SMYKI 5 - 8 LAT

Zajęcia ogólnorozwojowe
akrobatyka + taniec

ACRO BABY 2,5 - 4 LAT
ACRO SMYKI 5 - 8 LAT
 

Zajęcia ogólnorozwojowe

CROSS KIDS

 

PIERWSZE ZAJĘCIA -BEZPŁATNE

*dotyczy grup Acro Baby, Acro Smyki, Acro Junior

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?